O projekte SCC Poprad

Projekt STONE CITY CENTER vytvára nový mestský priestor v lukratívnom prostredí centra mesta Poprad. Toto nové mestské centrum s najlepšou adresou okrem najkvalitnejších bytových a administratívnych funkcií ponúka i služby rôzneho charakteru. Samozrejmosťou je komfortné parkovanie nie len pre obyvateľov centra, ale i návštevníkov mesta Poprad umiestnené v podzemných garážach a parkovacom dome, priamo prepojených vertikálnymi komunikačnými jadrami s jednotlivými nadzemnými blokmi.  Vjazdy do podzemných parkovaní sú situované zo všetkých hlavných dopravných komunikácii – Karpatskej, Bernolákovej ako i ulice Slovenského odboja.

Projekt je členený na jednotlivé objekty, z ktorých dva, a to APARTMÁNOVÝ a BYTOVÝ DOM sú situované v severnej časti na nároží ul. Slovenského odboja a ul. Karpatskej.

APARTMÁNOVÝ DOM zároveň počíta s polyfunkčným parterom, naopak BYTOVÝ DOM prináša v prvom nadzemnom podlaží byty s predzáhradkami orientovanými na slnečnú južnú stranu do vnútrobloku centra, do zóny parku. Tento rezidenčný objekt bude najvyšším objektom centra s krásnymi výhľadmi na mesto Poprad ako i Vysoké Tatry a okolitú krajinu.

Objekt situovaný na južnej hranici parcely prístupný z Bernolákovej ulice je navrhovaný ako ADMINISTRATÍVA s troma samostatnými vstupmi a polyfunkčným parterom orientovaným do vnútrobloku centra, do zóny námestia. Samotné nadzemné podlažia sú predpripravené na flexibilné zmeny dispozícií podľa požiadaviek jednotlivých nájomcov.

Tri malé objekty umiestnené do vnútra centra sú navrhované ako mix administratívnych a bytových funkcií, so samostatnými vstupmi a službami umiestnenými v prvom nadzemnom podlaží. Potreby parkovacích plôch pre tieto menšie objekty sú taktiež riešené v suteréne, priamo prepojené vertikálnym komunikačným jadrom s každým z týchto domov.

STONE CITY CENTER však v prvom rade predstavuje novú víziu pre ľudí, ktorí hľadajú miesto pre život tak, že vytvára možnosť pracovať, bývať a žiť na jednom mieste komfortne a bez nutnosti niekam dochádzať. Prináša príležitosť skĺbiť pokojné bývanie s možnosťou lukratívneho zamestnania s vyšším príjmom a to hlavne v oblasti IT sektoru a bankovníctva, a to bez stresu veľkomiest.  To všetko v lokalite ponúkajúcej oddych, šport, relax v lone tatranskej prírody.

Nové byty v Poprade – to je sccpoprad

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ

+421 910 388 838

NÁJDETE NÁS TU

Ul.Slovenského Odboja, 058 01  Poprad

+421 910 388 838, scc@sccpoprad.sk

GPS: 49.0575461,20.2875894