IDEÁLNE MIESTO PRE ŽIVOT I PRÁCU

Projekt STONE CITY CENTRE vytvára nový priestor pre život i prácu v centre mesta Poprad. Umožňuje pracovať, bývať a žiť komfortne na jednom mieste a bez nutnosti dochádzania. Prináša príležitosť skĺbiť pokojné bývanie s možnosťou lukratívneho zamestnania hlavne v oblasti IT sektoru a bankovníctva. A to všetko bez stresu veľkomiest, v lokalite ponúkajúcej oddych, šport a relax v lone tatranskej prírody.

Projekt je členený na jednotlivé objekty, z ktorých dva, APARTMÁNOVÝ a BYTOVÝ DOM, sú situované v severnej časti na nároží ul. Slovenského odboja a ul. Karpatskej.

APARTMÁNOVÝ DOM počíta s polyfunkčným parterom, zatiaľ čo BYTOVÝ DOM reprezentuje rezidenčný objekt, ktorý bude najvyšším objektom centra s krásnymi výhľadmi na mesto Poprad, ako aj Vysoké Tatry a okolitú krajinu.

Objekt situovaný na južnej hranici parcely prístupný z Bernolákovej ulice je navrhovaný ako ADMINISTRATÍVA s troma samostatnými vstupmi a polyfunkčným parterom orientovaným do vnútrobloku centra, do zóny námestia. Samotné nadzemné podlažia sú predpripravené na flexibilné zmeny dispozícií podľa požiadaviek jednotlivých nájomcov.

Tri malé objekty umiestnené do vnútra centra sú navrhované ako mix administratívnych a bytových funkcií, so samostatnými vstupmi a službami umiestnenými v prvom nadzemnom podlaží.

Samozrejmosťou je komfortné parkovanie nie len pre obyvateľov centra, ale i návštevníkov mesta Poprad umiestnené v podzemných garážach a parkovacom dome, priamo prepojených vertikálnymi komunikačnými jadrami s jednotlivými nadzemnými blokmi. Vjazdy do podzemných parkovaní sú situované zo všetkých hlavných dopravných komunikácii – Karpatskej, Bernolákovej ako i ulice Slovenského odboja.

VÝHODY  KOMPLEXU STONE CITY CENTRE

Bývanie na kľúč 

SCC ponúka kompletne zariadené byty vrátane kuchynskej linky so spotrebičmi. Odovzdáme Vám zariadený byt, do ktorého sa môžete priamo nasťahovať.

Oddychové zóny s detským ihriskom

Súčasťou verejného priestoru SCC je oddychová zóna v podobe parku s vyššou zeleňou, detským ihriskom a centrálnym námestím.

Dostatok parkovacích miest v garáži

Samozrejmosťou je komfortné parkovanie nie len pre obyvateľov centra v podzemných garážach, ale i návštevníkov mesta Poprad v parkovacom dome. V garážach sa nachádzajú aj elektro-nabíjacie stanice.

Reštaurácie a mestská tržnica

Súčasťou areálu SCC bude moderná mestská tržnica Fresh Market s bohatou ponukou predajní, reštaurácii a farmárskou tržnicou.

Široká ponuka služieb a obchodov

V rámci komplexu SCC nájdete všetky služby a obchody potrebné pre každodenný život.

Moderné kancelárske priestory

Administratívna budova ponúka nové kancelárske priestory s moderným vybavením a flexibilným dispozičným riešením.

Výborné logistické pripojenie

SCC je napojený na hlavné cestné ťahy, na cyklotrasu, ako aj mestskú a mimomestskú hromadnú dopravu. Železničná a autobusová stanica je vzdialená cca 300 m, diaľnica D1 cca 1 km a letisko Poprad cca. 3 km. 

Bezprostredná blízkosť centra mesta

Centrum mesta Poprad je vzdialené menej ako 1 km a je pešo dostupné do 10 minút. Vynikajúca poloha projektu umožňuje pešiu dostupnosť mnohých miest občianskej vybavenosti, čím sa znižuje aj potreba využívania áut. Do práce, do školy, do mesta, či na stanicu sa ľahko presuniete pešo, bicyklami alebo kolobežkami.

V srdci slovenského turizmu

SCC Poprad sa nachádza v tesnej blízkosti najkrajších turistických oblastí Slovenska – Vysokých Tatier, Slovenského raja, či historických miest a hradov.

HARMONOGRAM VÝSTAVBY BYTOV SCC

REZERVÁCIE

VÝSTAVBA

KOLAUDÁCIA

Kontakt ponuka bytov
+421 910 388 838

rezervacie@sccpoprad.sk

Stone City Centre
Ul.Slovenského Odboja
058 01  Poprad, Slovenská republika
GPS: 49.0575461, 20.2875894